Dažnai užduodami klausimai

Aš turiu nusiskundimą dėl taksi paslaugų.

Visų pirma susipažinkite su keleivių teisėmis ir skundų pateikimo tvarka „Informacija keleiviams“ puslapyje.

Jei taksi kvietėte per eTAKSI sistemą, nusiskundimą galite pateikti užpildę atsiliepimo formą. Pasistengsime reaguoti ir išspręsti iškilusias problemas kaip galima greičiau.

Ar eTAKSI tai nauja taksi įmonė?

Ne. eTAKSI - tai inovatyvi taksi užsakymo paslauga leidžianti užsakyti taksi vežėjų paslaugas (kurie naudojasi šia sistema). Daugiau informacijos, kaip veikia eTAKSI ir kokie jos privalumai skaitykite čia.

Kurios įmonės bendradarbiauja su eTAKSI?

Taksi įmonių sąrašą, tarifus bei suteikiamas nuolaidas matysite pildydami iškvietimo formą www.etaksi.lt.

Ar iškvietus automobilį per eTAKSI reikės mokėti daugiau?

Ne, priešingai. Kviečiant per eTAKSI galite pasinaudoti bendradarbiaujančių taksi įmonių spec. tarifais (skelbiami šioje svetainėje), kurie yra mažesni nei paskambinus ar įsėdus į automobilį gatvėje. Taip pat sutaupysite pokalbiams kviesdami internetu.

Kurios taksi įmonės automobilis atvažiuos, jei užsakymą nusiųsiu kelioms? Ar neatvažiuos keli automobiliai?

Užsakymas yra perduodamas visoms jūsų pasirinktoms įmonėms, tačiau tik viena taksi įmonė, turinti laisvą automobilį netoliese, šį užsakymą priims. Apie tai koks automobilis atvyks jūs visada būsite informuotas nemokama SMS žinute. Jei jums reikia kelių automobilių - siųskite atitinkamą kiekį užsakymų.

Kodėl geriau siųsti užsakymą per eTAKSI kelioms įmonėms iškarto, o ne skambinti kiekvienai atskirai?

Sistema užtikrina, kad per trumpą laiką užsakymą gautų visos pasirinktos taksi įmonės. Tokiu būdų jums net piko metu nereikia skambinti keliais numeriais ir užsakymas pasiekia didesnį vairuotojų skaičių, todėl aptarnaujamas greičiau.

Kaip taksi iškviesti SMS žinute?

Rašykite miesto pavadinimą, tarpą, ir išvykimo adresą. Pavyzdžiui, taksi Vilniuje į Žygio g. 96 išsikviesite parašę: vilnius zygio 96 i gedimino 9. Žinutę siųskite numeriu 863344553. SMS žinutėje miesto pavadinimą reikia nurodyti tik pirmą kart naudojantis eTAKSI.

Užsakymas SMS žinute siunčiamas tik jūsų pasirinktoms įmonėms. Šį pasirinkimą visada galite pakeisti eTAKSI.lt puslapyje nuėję „Mano duomenys > Mano įmonės“.

Ką daryti, jei taksi automobilyje palikau asmeninius daiktus?

Kuo skubiau kreipkitės į jus aptarnavusią taksi įmonę www.etaksi.lt kataloge nurodytais telefono numeriais. Kviečiant per eTAKSI apie išsiųstą automobilį visada informuojame nemokama SMS žinute, todėl žinosite su kuo važiavote. Prisijungę šioje svetainėje taip pat matysite užsakymų išklotinę, kurioje nurodomos jus aptarnavusios įmonės.

Turiu klausimų, kurių čia nėra.

Perduokite savo klausimą užpildę atsiliepimo formą. Kad galėtume pateikti atsakymą, būtinai įrašykite teisingą el. pašto adresą.

© Oryo, 2007-2018. Taisyklės.