eTaksi – užsakymų perdavimo paslauga vairuotojams


Informacija apie pavežėjimo paslaugas ir vairuotojų registracija vykdoma čia: http://registracija.etaksi.lt/

KAS TAI?

Nauja, patogi užsakymų perdavimo sistema, suteikianti galimybes vairuotojui dirbti efektyviau ir daugiau uždirbti. Užsakymai perduodami į išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį (su Android OS). Patirtis naudotis Android įrenginiais nebūtina, užsakymui priimti tereikia paspausti vieną mygtuką ir nurodyti per kiek minučių atvyksite.


KAIP TAI VEIKIA?

Prisijungus prie eTAKSI sistemos jus klientai išsikviesti galės šiais nemokamai būdais:

✔         SMS žinute Nr. 863344553;

✔         Internetu www.etaksi.lt;

✔         telefonu;

✔         išmaniųjų telefonų taksi iškvietimo programėlėmis (Android, iPhone, Windows Phone).

 

Klientas gali rinktis jam patogiausią iškvietimo būdą ir užsakymas bus perduotas arčiausiai jo esantiems laisviems vairuotojams. Vairuotojui priėmus užsakymą klientas SMS žinute automatiškai informuojamas už kiek laiko ir koks automobilis atvyks.


KODĖL VERTA JUNGTIS?

Kiek užsakymų radijo ryšiu dispečerė gali pasiūlyti per 5 sekundes?..

eTAKSI - tai naujos kartos užsakymų perdavimo būdas, kur užsakymų perdavimo skaičius ir greitis neribojamas - piko metu galime pasiūlyti 10 ir daugiau užsakymų per sekundę, todėl galėsite rinktis jums geriausius užsakymus, o keleiviams bus lengviau išsikviesti taksi.

Šis sprendimas vairuotojams leidžia:

✔         dirbti laisvu darbo grafiku nesudarant jokių terminuotų sutarčių bei nemokėti abonentinių mokesčių;

✔         padidinti savo pajamas, gaunant vis augantį užsakymų srautą;

✔         dirbti su nuolatiniais klientais, kurie vertina eTAKSI patogumą kviečiant taksi bei taksi paslaugų kokybę (verslininkai, aktyvus jaunimas, užsieniečiai, oro uosto svečiai ir t.t.)

✔         gauti užsakymus ir nebūnant automobilyje;

✔         efektyviau planuotis savo darbo laiką: galima sau rezervuoti išankstinius užsakymus bei gauti antrą užsakymą vykstant su keleiviu;

✔         sutaupyti kuro ir laiko, nes užsakymai perduodami arčiausiai kliento esantiems vairuotojams (siekiame sumažinti be kliento pravažiuotą atstumą);

✔         visada tiksliai žinoti kliento kelionės maršrutą (iš kur, į kur vyks, kur sustoti ir pan.) ir kitą informaciją (nuolatinis, registruotas klientas ir pan.);

✔         visada matyti kliento tel. Nr., kad prireikus būtų galima susisiekti;

✔         mažiau „ragų“, nes vairuotojui patvirtinus užsakymą, klientai gauna SMS su galimybe užsakymą iš karto atšaukti atrašant “atsaukti” (laiku atšaukti užsakymo dažnai klientas negalėdavo dėl užimtos telefono linijos);

✔         tuo atveju, jei klientas atvykus vis gi neišėjo, galimybė mygtuko paspaudimu klientą įspėti dėl galimo blokavimo, o pasikartojus, automatiškai blokuoti telefono Nr.;

✔         įgyti konkurencinį pranašumą prieš kitus vairuotojus, nes užsakymą pirmas gauna kas arčiau, o ir toliau naudoti radijo ryšį nedraudžiame.


KIEK TAI KAINUOJA?

Vairuotojas moka tik už priimtus užsakymus (tuo atveju jei klientas pats atšaukia užsakymą, arba vairuotojui laiku atvykus į nurodytą adresą, keleivio nėra, užsakymai nekainuoja).

eTAKSI paslauga apmokama per FoxBox terminalus prie kurių nebūna eilių, įmoką atlikti užtrunka minutę ir aparatas automatiškai išduoda čekį (o tai leidžiamos atskaityti jūsų taksi veiklos sąnaudos). Įnešta bet kokia norima suma iš karto užskaitoma ir ją galima išnaudoti eTAKSI paslaugoms (paslaugos teikiamos išankstinio mokėjimo princypu, panašiai kaip Ežys, Labas, Pildyk). Taip pat papildyti eTAKSI sąskaitą galima bet kada ir bet kur: programoje paspaudus sąskaitos papildymo mygtuką ir sumokėjus per el. bankininkystę (Swedbank, SEB, DNB, Šiaulių bankas, Nordea, Citadele, Danske bankas, Medicinos bankas) lėšos užskaitomos per kelias minutes.


KO REIKIA, KAD PRADĖTUM DIRBTI JAU DABAR?

Reikalingas Android išmanusis telefonas ar planšetinis kompiuteris į kurį siųsime užsakymus.

Reikalavimai:

·         Android Operacinė Sistema (rekomenduojame 4 ar naujesnė versija);

·         Integruotas GPS imtuvas;

·         Mobilus interneto ryšys (turi dėtis SIM kortelė).

Patogiam naudojimui siūlome rinktis įrenginį su kuo didesniu ekranu (dažniausiai naudojamos planšetės su 7'' colių ekranu). Su iPhone ar iPad vairuotojų programa neveikia!

Per mėnesį darbui su sistema pakaks 50-100 MB duomenų kiekio, išankstinio mokėjimo interneto planus rasite čia: www.labas.lt, www.ezys.lt, www.pildyk.lt.

Planšetinis kompiuteris pravers ne tik taksi užsakymų priėmimui, bet atliks ir daugybę kitų naudingų funkcijų: navigacijos (GPS), video bei muzikos grotuvo, telefono,  Skype, ir  t.t. Taip pat jį galima prijungti prie automobilio ir naudoti kaip grotuvą ar net stebėti automobilio tech. parametrus (pvz. variklio darbą):


KAIP PRISIJUNGTI?

Vairuotojai, pageidaujantys gauti užsakymus iš eTAKSI, gali kreiptis telefonu: 8 699 35510 (8-17 val. darbo dienomis) arba el. paštu info etaksi lt arba susisiekti paspaudus čia.

Pateikus individualios taksi veiklos pažymą ar darbo pažymėjimą, savivaldybės išduotą leidimą, automobilio reg. pažymėjimą ir asmens dokumentą, jus užregistruosime eTAKSI sistemoje ir galėsite pradėti gauti užsakymus iš karto kai tik norėsite.
Jei taksi dar nedirbate, bet turite savo automobilį ir norite pradėti veiklą, pirma kreipkitės į savo savivaldybę ir gaukite savivaldybės leidimą. Automobilių neparduodame ir nenuomojame.

Klientų srautas nuolat auga, o šiuo metu vairuotojams registruojantiesiems eTAKSI netaikomos registracijos mokestis. Junkis šiandien prie moderniausio ir didžiausio taksi tinklo Lietuvoje ir padidink savo pajamas!
Norintys prisijungti rašykite savo tel. nr. info@etaksi.lt ar čia arba skambinkite 8 699 35510.

© Oryo, 2007-2018. Taisyklės.